Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Womenizer Bayan Azdırıcı

Womenizer Bayan Azdırıcı
Womenizer Bayan Azdırıcı
599,00TL

Womanizer Bayan Azdırıcı Damla, Musele firmasının aldıgı geri dönüşler sonrası çıkardıgı bir üründür. Womanizer bayan azdırıcı damla afrodizyak etken maddesi ve dogal karışımlardan oluşmuştur. İçerik olarak herhangi bir yan etkiye sahip değildir ve herhangi bir içecek ile kullanılabilir.

Womanizer Bayan Azdırıcı Damla Nasıl kullanılır

Womanizer Bayan azdırıcı damla herhangi bir içeceğin içerisine 7 damla ilave edilmesi yeterlidir.Ürün 20 dk içerisinde bayandan salgılanan istek hormonlarının artışını maksimum düzeye çıkartır ve etkisi 2 saat süreyle en üst düzeyde devam eder.Bayan azdırıcı damlanın tadı ve kokusu yoktur. Tek dikkat etmeniz gereken nokta ürünümüzü süt ve süt ürünleri hariç tüm içecekler ile kullanabilirsiniz.Bayan azdırıcı damlanın Afrodizyak içeriği, süt ve süt ürünlerinde etkisiz hale gelmektedir.

En iyi bayan azdırıcı hangisi öğrenmek ister misiniz? Buraya tıklayınız..

Womanizer Bayan Azdırıcı Damla Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Womanizer Bayan Azdırıcı Damlayı hamile ve emzirenler bu ürünü kullanamazlar. Bu ürün ilaç değil gıda takviyesidir. Günde 2 dozdan fazla kullanılmamalıdır. 2 dozdan fazla kullanımda baş ağrısına sebep olabilmektedir. Beklenmedik bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz.

Diğer bayan azdırıcı ürünler için tıklayınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu