Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Spanische Fliege Bayan Damlası

Spanische Fliege Bayan Damlası
Çok Satılan
Spanische Fliege Bayan Damlası
599,00TL

Spanish Fly olarak bilinen Spanische Fliege bayan damlası bayan istek artırıcı olarak dünya genelinde satılan bir üründür. 10 yılı aşkın süredir satışı ülkemizde ve dünya genelinde devam etmektedir. İspanyol sineği olarak bilinen bu damla orta derece etkili bir bayan istek artırıcıdır.

Bayanların güvenle kullanabileceği yan etkisi olmayan az derecede afrodizyak ve çok az oranda yapay adrenalin içeren bir üründür.

Spanish fly bayan damlası orijinal olarak İspanya da üretilir ve ülkemizde de Tarım ve Köy İşleri Bakanlıgının izni ile satışa sunulmaktadır. Eczanelerde de satılmaktadır.

Her ürünün piyasa satışının artması ve pazarlama oranlarının yükselmesi ile bu ürünün de satışının hızlandığını gören pazarlamacılar bu ürünün de sahtesini yapmışlardır. Herşeyin olduğu gibi bu ürünün de hiçbir etki yaratmayan sahtesi piyasada birçok firma tarafından satılmaktadır.

Özellikle tek sayfalık ve iletişim numarası olarak telefon numarasından başka bir bilginin üzerinde yer almadığı adres ve şirket bilgilerinin bulunmadığı ayrıca güvenli internet hizmeti sunmayan yani basit olarak adres çubuğu yanında ünlem işareti olan siteler tarafından satılmaktadır.

Orijinal ve sahte ürün nasıl anlaşılır diye sorarsınız bunun cevabı aslında çok basittir.

Spanische Fliege Bayan Damla için düşünürsek sahte ürünlerin üzerinde Spanish Fly yazarken orijinal ürün İspanyolca logo taşımaktadır ve ürün üzerinde Spanische Fliege yazmaktadır.

Güvenli internet alışverişi nasıl yapılır veya güvenli siteler nasıl anlaşılır derseniz bu durumu haberler sayfasında ki güvenli alış veriş ve güvenli siteler adlı makalemizde bulabilirsiniz.

En iyi bayan azdırıcı hangisi öğrenmek ister misiniz? Buraya tıklayınız..

Spanische Fliege Bayan Damla Nasıl Kullanılır

Spanische Fliege bayan damla herhangi bir içecek içerisine 12 damla eklenerek kullanılır. Bu içecek alkol veya benzeri gazlı bir içecek olmamalıdır. Bayan damlaların birçoğu asitli içecekler ve alkol içerisinde etkisini kaybeder.

İçildikten 30 dk sonra etkisini göstermeye başlar etkileri olağanüstü değildir. Herhangi bir şekilde bilinç kaybı veya bayılma yaratmayan bayan damlamız etkisini göstermeye başladıktan sonra ten renginde pembeleşme ve çok az terleme olur.

Spanische Fliege bayan damlası hamileler, emziren bayanlar, kronik hastalar (kalp, şeker, tansiyon vb.) bu bayan damlasını kullanamazlar. Bu ürünün bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Herhangi bir yan etki veya etkileşim durumunda doktora başvurulmalıdır.

Spanische Fliege bayan damla için detaylı bilgiyi canlı destek hattımızdan veya ücretsiz hatlarımızı arayabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu