Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Man's Pup Penis Büyütücü Pompa

Man's Pup Penis Büyütücü Pompa
Man's Pup Penis Büyütücü Pompa
1.499,00TL

Penis büyütücü pompa yıllardır penis uzatmada kullanılan bir araçtır. Penis üzerinde çok hızlı etki eder. İlk kullanımdan itibaren 7 gün içerisinde etki göstermeye başlar ve 4 ile 6 cm arasında uzama saglar. Penis büyütücü pompalar 3 çeşittir. Uzunluk olarak 17cm, 21cm ve 25cm olarak satılmaktadır. Penis büyütücü pompa sürekli kullanım gerektirir. Kullanım bırakıldığında 4 hafta içinde etkilerin kaybolduğu gözlenir.

Penis Büyütücü Pompa Nasıl Kullanılır

Penis büyütücü pompa penis üzerine yerleştirilerek vakum yapma yoluyla kullanılır. Kutu içerisinde farklı başlıklar mevcuttur. Penisinizin kalınlıgına göre en uygun başlıgı kullanınız. Günde 2 defa 3 dk lık vakum yeterlidir. Vakum yapılırken kaydırıcı ve nemlendirici sürmek penisin rahatlamasını saglar.

Herhangi bir yan etkisi yoktur. Vakumun fazla yapılması durumunda penis üzerinde morarma ve kızarmalar oluşur. Penis büyütücü pompa ile belirtilen sürelerden fazla vakum yapmayınız.

Penis Pompası Fiyatları

Penis büyütücü pompa fiyatları kalitesine, işe yararlığına göre farklılık gösterebilmektedir. Örneğin bir Çin malı ürün 70-80TL gibi rakamlara kolaylıkla satılabileceği gibi daha iyi ve işe yarayan bir penis pompası fiyatı bu rakamların daha üzerinde olacaktır. Penis pompası bu alanda en ekonomik üründür ve 1 kez satın almanız yeterlidir. Bu yüzden basit ve sizi vaktinizden edecek Çin malı ürünler yerine daha garanti ve sağlığınızı tehdit etmeyen ürünler kullanmanız size hem zaman hemde sağlık kazandıracaktır. Özel penis pompası fiyatlarımızı aşağıdan rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Unutmayın ki satışını yaptığımız ürünler yüksek kalite standartlarında üretilmiş ürünlerdir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu