Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Longis 20 Mg Sertleştirici Hap

Longis 20 Mg Sertleştirici Hap
Longis 20 Mg Sertleştirici Hap
1.199,00TL

Longis 20 mg. sertleştirici hap cinsellik sorunu yaşayan erkeklerin son dönemlerde kullandığı haplardan bir tanesidir. İktidarsızlık sorunu yaşayan erkekler bu tarz sertleştirici hapları sorunlarının çözümü için tercih etmektedir. 1 kutu longis içerisinde 10 adet tablet bulunur.

Longis 20 mg Eczane fiyatı

Longis 20 mg fiyatı eczanede ve internet sitelerinde değişiklik göstermektedir. Eczanelerde satış fiyatı 4 film tablet 300 TL’dir. İnternet satışı ise 10lu olarak 300TL’ye satılmaktadır. Longis sertleştirici tableti internetten almanız daha mantıklıdır. Etken maddesi tadalafil olan bu ürünü ve muadilini birçok eczanede ve internet sitesinde bulabilirsiniz.

Longis 20 mg Ne ise Yarar

Longis 20mg, erkeklerde erektil disfonksiyonu tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Cinsel uyarılma sırasında penise kan akışını artırarak çalışan fosfodiesteraz 5 (PDE5) inhibitörleri olarak bilinen sınıfa aittir. En uygun etki için ve herhangi bir yan etkiden kaçınmak için longis sertleştirici tableti cinsel aktiviteye başlamadan yaklaşık yarım saat önce almanız önemlidir. Kan damarlarının duvarlarında bulunan kasları gevşetme kabiliyeti nedeniyle, Longis 20 mg prostat büyümesi ve pulmoner arteriyel hipertansiyon semptomlarını da tedavi edebilir.

Longis ne zaman kullanılır?

Longis 20 mg cinsel aktiviteden en az 30 dakika önce almanız önemlidir. Ek olarak, alkol ve bazı ilaçlar bu ilacın etkinliğini etkileyebilir, bu nedenle Longis sertleştirici hap iktidarsızlık için güvenli ve etkili bir çözümdür. Cinsel aktiviteden en az 30 dakika önce almanız önemlidir. Long 20 mg'dan maksimum faydayı sağlamak için ilişki den 30 dakika önce almanız daha etkili olacaktır.

Longis 20 mg etkisi ne kadar sürer

Longis 20 mg, tedavi edilen ED tipine bağlı olarak, günde bir defaya kadar veya düzenli olarak gerektiği gibi alınabilir. İlacın etkisini göstermesi genellikle 30 dakika sürer ve 36 saate kadar etkilidir, bu da onu bir hapın etkilerini planlamak zorunda kalmadan kendiliğinden cinselliğin tadını çıkarmak isteyenler için ideal bir seçim haline getirir. Hızlı etkili, uzun süreli ve etkili olduğu için en popüler ED ilaçlarından biridir.

Longis 20 mg yan etkileri

Longis 20 mg doz aşımı halinde mide bulantısı, baş ağrısı, baş dönmesi ve yorgunluk gibi bazı kısa süreli yan etkilere neden olabilir. Bu yan etkilerin farkında olmanız önemlidir, çünkü bunlar çok rahatsız edici olabilir ve günlük aktivitelerinizi etkileyebilir. Longis sertleştirici hap uygun şekilde alındığında faydalı olabilir, bu nedenle daima doz aşmamaya özen gösterin.

Longis 20 mg yorumlar

Longis marka sertleştirici hap hakkında bütün kullanıcı yorumlarını sitemiz üzerinde bulabilirsiniz.

En iyi kaldırıcı hap hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayınız..

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu