Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

KLG PLUS Performans Hapı

KLG PLUS Performans Hapı
KLG PLUS Performans Hapı
749,00TL

KLG PLUS Performans Hapı erkekler için özel olarak üretilmiş bir üründür. Tamamen doğal özlerden oluşan özel performans hapı sizleri bir boğaya dönüştürecektir. Dünya üzerinde yıllardır bilinen ve kullanılmakta olan doğal özlerden meydana gelir.

Karışımın özünde kan basıncını düşüren insanı rahatlatan ve beynin adrenalin salgılaması sağlayan meyan kökü, doğal afrodizyak, incir ve kaymak özü içerir. Formül içeriğinde ki diğer bileşenler ise Ginseng, Rezene, Lavanta, Karanfil tanesi, Haşhaş tohumu, Polen, Zencefil, Tarçın, Hardal, Süsen, yasemin ve arı sütünden meydana gelmektedir.

KLG Plus Kutu içerisinde 10 adet olarak size gelir. Her tablet 300mg gibi agır bir bileşendir. Bu yüzden kullanırken dikkat edilmesi aç karnına ve antibiyotikler ile kullanılmaması tavsiye edilir.

Yüzyıldır dünya üzerinde doğal olarak cinsellikte kullanılan doğal besinlerin bir araya getirilmesi ile oluşturulan formül Amerikada FDA tarafından denetlenen en iyi GMP laboratuarında üretilmektedir. Kimayasal performans artırıcı yada diğer adı ile doğal sertleştirici haplar gibi hiçbir yan etkisi yoktur. Kimyasal ürünlerin içerdiği bileşenler arasında baş ağrısı ve mide bulantısı gibi birçok etkiye sebeb olan içerik mevcuttur. Erkekler ereksiyon ürünlerini kullandıklarında en fazla bu durumdan şikayet etmektedirler. Bu durumu çözüme ulaştıran firma doğal özler ile KLG performans hapını piyasaya sunmuştur.

KLG Ereksiyon Hapı Nasıl Kullanılır

KLG ereksiyon hapı 300mg gibi çok agır bir bileşendir. Tamamen doğal özlerden meydana getirilmiş olsa bile sık kullanımlara uygun değildir. Üretici firma tarafında da belirtildiği üzere normal kullanımı 48 saatte 1 adettir. Yemekten 2 saat sonra asitsiz ve alkolsüz olarak bol su ile alınır. KLG ereksiyon hapı alındıktan 30 dakika sonra etkileri başlar ve 1 saat sonunda maksimun seviyeye ulaşır. Bünyenin durumuna göre etkileri ortalama olarak 48 saat ile 180 saat arasında devam edebilir.

Doğal performans hapı olarak da bilinen KLG ereksiyon hapı iktidarsızlık ve benzeri durumlarda kullanılır. Tedavi edici etkileri mevcuttur.

KLG Ereksiyon hapını;

  • Kalp ameliyatı geçirmiş
  • Kalp pili kullananlar
  • Kronik hastalığı olanlar (hiper tansiyon vb.)

Kişilerin kullanması sakıncalıdır. Sürekli antibiyotik ilaç kullanan kişiler de bu durumlara dahildir. Bu durumda doktor tavsiyesi ile kullanılması tavsiye edilir. Bilinen bir yan etkisi bulunmayan KLG iktidarsızlık hapının kullanımı durumunda görülen herhangi bir durumda doktorunuza başvurunuz.

En iyi kaldırıcı hap hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayınız..

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu