Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Green Temptation D9 Bitkisel Özel 20 ml Bayan Damla

Green Temptation D9 Bayan Azdırıcı
Green Temptation D9 Bitkisel Özel 20 ml Bayan Damla
729,00TL

Green Temptation D9 Bayan Azdırıcı damla serilerinin tamamında olduğu gibi Almanya üretimi bir bayan azdırıcı damladır. Green Templation yani yeşil damla serisinin üretilmiş en yeni bayan azdırıcı versiyonudur.

Bayan azdırıcı damlalar arasında etkinliğini kanıtlayamayan Green Templation firması bu ürün ile bayan azdırıcı pazarında ki yerini daha da artırmayı hedeflemektedir. D9 Bayan azdırıcı damlaların bayanlar üzerinde ki etki oranını belirleyen afrodizyak karışım oranı %71 olarak açıklanmıştır.

Green Templation D9 Bayan azdırıcı damla etkisi

Green Templation bayan azdırıcı damlanın etkileri üretici firma tarafından belirtildiği üzere içildikten 30 dk sonra etkileri ortayaçıkmaya başlar. 60 dk boyunca devam eden etkiler bayanın boşalması ile tamamenortadan kalkar. Bayan azdırıcı damla beynin östrojen hormonu salgılamasınısağlar. Normal durumlarda ilişki sırasında beyin tarafından salgılanan buhormon bayan azdırıcı damla etkisi ile ilişkiden önce salgılanarak kanakarışmasıyla bayanın cinsel isteğini artırır. Bayan azdırıcı damla bayanüzerinde herhangi bir bilinç kaybına veya bayılmaya yol açmaz.

Genel olarak orgazm zorluğu çeken bayanların tercih ettiğiürün Avrupa ve ABD de yapılan testlerden başarı ile geçmiştir.

Green Templation D9 Bayan Azdrıcı damla kullanımı

Green Templation D9 bayan azdırıcı damla 20ml olarak üretilmektedir. Çay, kahve veya meyve suyu gibi asitsiz ve alkolsüz içecekler ile daha etkili olduğubelirtilmektedir. Alkol ve asit düzeyi yüksek olan içeceklerde etkileriazalmaktadır.

Asitsiz ve alkolsüz herhangi bir içecek içerisine 10 damlaeklenerek kullanılır. 10 damla kullanımı 1 su bardağı içecek ile önerilenmiktardır.

Bayanın gün içerisinde tüketmiş olduğu mayalı yiyecekler vealkollü içecekler bayan azdırıcı etkisini düşürebilir. Green Templation bayanazdırıcı damla kullanımı üretici firma tarafından günlük 1 doz olarakbelirtilmiştir.

Green Templation bayan azdırıcı damla ilaç değil besintakviyesidir herhangi bir tedavi edici özelliği bulunmamaktadır.

Diğer bayan azdırıcı ürünlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Bayan azdırıcı damla en iyisi hangisi öğrenmek ister misiniz.. Buraya tıklayınız..

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu