Priligy 60mg Geciktirici Hap erken boşalma tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Erken boşalma, cinsel aktivitede beklenenden daha erken bir zamanda meydana gelen boşalmadır. Bu durum cinsel ilişkinin tatminsiz veya yetersiz olmasına neden olabilir ve bu da ilişki problemlerine yol açabilir.

Priligy, beyindeki serotonin seviyelerini arttırarak erken boşalma süresini uzatmaya yardımcı olur. Serotonin, beyindeki bir kimyasaldır ve mutluluk ve iyi hissetme hissi ile ilişkilidir. Dapoksetin, beyindeki serotonin seviyelerinin artmasını sağlayarak boşalma süresini uzatır. 

Piriligy 60mg olarak kutu içerisinde 6 adet olarak satışa sunulmaktadır.

PRILIGY 60mg nasıl kullanılır

Priligy ilişkiden önce veya sonra alınması fark etmez etkileri düzenli kullanımda 3-7 sonra başlamaktadır. Priligy geciktirici hap tedavi edici özelliği bulunan bir haptır bu yüzden günde 1 adet düzenli olarak alınması önerilmektedir. Bazı bünyelerde ilk kullanımda etkileri başlamayabilir.

Priligy günde bir kez alınmalıdır. Priligy kullanımı sırasında yan etkiler ortaya çıkabilir, ancak çoğu zaman hafif veya orta şiddettedir. Yan etkiler arasında baş ağrısı, baş dönmesi, mide bulantısı, ishal, anksiyete, terleme ve titreme yer alabilir.

Priligy kullanmadan önce, sağlık geçmişinizi doktorunuzla paylaşmalısınız. Bu ilacı almadan önce, ayrıca diğer ilaçlarınızı veya takviyelerinizi doktorunuzla kontrol etmelisiniz. Priligy, bazı ilaçlarla etkileşime girebilir ve bu etkileşimler ciddi yan etkilere neden olabilir.

Priligy 60mg etkileri

Priligy 60mg etkileri düzenli kullanımda 3-7 gün içerisinde başlar ve kullanım süresince devam eder. İlişki süresinde 40-60 dakika arasında gecikme sağladığı belirtilmektedir. Priligy 60mg etkileri bünyeye göre değişiklik gösterebilir aynı şekilde yan etkileri de değişiklik göstermektedir.

Priligy 60mg siparişinizi sayfamızdan güvenli ödeme yöntemi ile kapıda ödeme ile sipariş verebilirsiniz.

Şayet muadil ve daha etkili bir ürün bakıyorsanız steel man plus hapıda kullanabilirsiniz. Erkekler tarafından en fazla tercih edilen geciktirici hap olarak resmi satış sitesi https://steelmanplus.com/ üzerinden inceleyebilirsiniz.